SÅ HÄR BLIR DU MEDLEM:

Medlemskap i föreningen står öppen för alla som stöder föreningens ändamål och tecknas genom insättandet av årsavgiften; kr 150 per person/ kr 1000 per företag med upp till 25 anställda på postgiro 402 15 45-1, Svenska Chilepeppar Föreningen. Ange fullständigt namn, adress, telefon och e-postadress i meddelanderaden. Du måste också skicka ett e-postmeddelande till föreningen med samtliga namn-, adress-, tel- och e-postuppgifter.

SCF:s e-postadress: Den här e-postadressen skyddas mot spambots. Du måste tillåta JavaScript för att se den.This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it Den här e-postadressen är skyddad från spamrobotar, du måste ha Javascript aktiverat för att visa den

Medlemsavgiften berättigar tillträde till föreningens hemsida samt löpande information om föreningens aktiviteter. Dessutom har varje medlem en röst på föreningsstämman. När vi noterat medlemsavgiften skickar vi dig ditt lösenord omgående. Välkommen att bli medlem!

SCF får då och då inbetalningar där avsändare, adress eller e-postadress saknas. Om du tror dig vara en av dem som glömt att fylla i några uppgifter, hör av dig med ett e-postmeddelande till: Den här e-postadressen skyddas mot spambots. Du måste tillåta JavaScript för att se den.

Go to top
Copyright © 2016 Svenska Chilepepparföreningen. Alla rättigheter reserverade.
Hemsidan producerad av Korrong och Aftertaste i Joomla! som är fri programvara publicerad under GNU General Public License.